Dnia 8 maja dzieci ze Szkoły podstawowej nr 1 w Grajewie uczestniczyły w wycieczce do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Grajewie z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek.Podczas spotkania przedszkolaki miały okazję poznać pracę bibliotekarza, dowiedzieć się, jakie są zasady korzystania z biblioteki oraz obejrzeć księgozbiór przeznaczony dla dzieci. Dziękujemy za przybycie i czekamy na Was w bibliotece.
Ogólnopolski tydzień biblioteki i Dzień Bibliotekarza - wycieczka dzieci ze Szkoły nr 1
Archiwum
Piątek,08-05-2026Data publikacji, Piątek,08-05-2026 Ewa BobińskaAutor, Ewa Bobińska 49Ilość wyświetleń, 49








